>>
 מה במפגש הקרוב?
   
 

המפגש ה- 6 של הפורום יתקיים ביום ד' 25.4.18 בטכניון. בחלקו הראשון של המפגש נאזין להרצאתו של ד"ר דרור יגר תחת הנושא "טרנספורמציה במודל העסקי לטובת צמיחה ארגונית" - מרבית החברות המבוססות מגיעות לנקודת עצירה במחזור חיי הארגון. סיבה שכיחה לכך כיום היא, שחיקת הרלוונטיות של המודל העסקי עליו הארגון מושתת. במסגרת ההרצאה נדון במושגים כגון: "לוגיקה דומיננטית של הענף" ומהי – "מדידת טרנספורמציה אירגונית" ובשאלות כגון:
מדוע מרבית החברות המבוססות "נתקעות" במהלך מחזור חיי הארגון? כיצד שינוי המודל העסקי מאפשר לחברות אלה לפרוץ דרך? מהו התהליך הנדרש לכך? כיצד ניתן למדוד את מידת הבידול של המודל העסקי

בחלק השני של המפגש נאזין להרצאתו של פרופ' אבי שרודר מהטכניון על חדשנות פורצת דרך בתחום הננוטכנולוגיה ברפואה ההרצאה מתארת את תחום הננוטכנולוגיה ושימושיה בעולם הרפואה, תוך הבאת דוגמאות ליתרונותיה בטיפול בסרטן .

רפואה מותאמת אישית מאפשרת לבחור את הטיפול המתאים והיעיל ביותר לכל חולה באופן פרטני. במחלות קשות, ובמיוחד במחלת הסרטן, יש חשיבות אדירה לבחירה הנכונה של התרופות, על מנת להפחית תופעות לוואי ולשפר את ההצלחה הטיפולית. לננוטכנולוגיה יתרונות רבים בטיפול בסרטן, כגון יכולת מיקוד תרופות כימותרפיות וביולוגיות מתקדמות לאיבר החולה, תוך הפחתת הפגיעה ברקמות בריאות. בהרצאה יוצגו גישות חדשניות לטיפול ממוקד בגידולים סרטניים באמצעות ננוטכנולוגיה. כמו כן, תוסבר ותודגם מערכת לבחירת הטיפול התרופתי המתאים באופן אישי לכל חולה.

אנא אשרו הגעתכם למפגש בטופס ההרשמה המקוון עד ליום א' 22.4.18

 
*הכניסה לחברי הפורום בלבד, החניה בחניון הסנאט (עדיף) ובחניון הנדסת תעו"נ
  
 
 
 
.

 

   
 
 
מרכז הידע לחדשנות 
בניין בלומפילד חדר 319  | הפקולטה להנדסת תעשיה וניהול | הטכניון, חיפה
04-8293397 | innovation@technion.ac.il | 04-8294399
© 2014, כל הזכויות שמורות למרכז הידע לחדשנות.  תנאי שימוש הצהרת נגישות