>>
 מה במפגש הקרוב?
   
 

המפגש השלישי יתקיים ביום ד', ה- 13/02/19, במשרדי מיקרוסופט מו"פ (בניין 25) במת"ם, חיפה.
אנא אשרו הגעתכם בטופס המקוון לא יאוחר מתאריך 10/02/19 (נדרש אישור הגעה לקראת כל מפגש). לידיעתכם, לא קיים הסדר חנייה עם חברת מיקרוסופט ולכן החנייה היא על בסיס מקום פנוי בקרבת הבניין, או מחוץ למתחם, חניית עפר ליד בניין אינטל- 5 דק' הליכה      אנא אשרו הגעה למפגש בטופס המקוון


אז מה מצפה לנו במפגש?

תחילה,  פרופ' מרים ארז ומורן לזר. יציגו מהי תרבות ארגונית כמבטאת זרזים וחסמים לחדשנות בארגון - נדון בדואליות הקיימת בכל ארגון בין אינרציה ארגונית ועמידה ביעדי ביצוע שוטף ותקציב לבין השקעה בחיפוש רעיונות חדשים למוצרים/שרותים ברי יישום, והפניית משאבים ליישומם. כמו כן, נציג ממצאים כלליים לגבי זרזים וחסמים לחדשנות בארגון, המבוססים על מאות התשובות שקיבלנו לשאלון ששיתפתם בו עובדים מארגוניכם ונדון במסקנות ממצאים אלה (מידע ספציפי לכל ארגון יינתן על בסיס פניה אישית ובאופן אישי).


לאחר מכן, נאזין להרצאתו של פרופ' משנה לירון ידידציון, בנושא חדשנות תהליכית - יצירתיות בשרשראות אספקה ובתהליכי ייצור בהרצאתו, יתמקד לירון בתהליכי ייצור קלסיים ויציג מקרים בהם מוצרים סטנדרטיים וחסרי ייחוד כבשו את השוק בזכות תהליכי ייצור ואספקה יצירתיים, ומקרים בהם מוצרים חדשניים ומהפכניים איבדו את ייחודם בשל חשיבה מקובעת.
לבסוף, נקנח בשאלה "מתי כדאי לייצר איזה מוצר ועל איזה קו ייצור? ואיך זה קשור לעליית המחירים שאנו חווים בזמן האחרון במוצרי הצריכה הבסיסיים?"

בחלקו השני של המפגש נאזין ל-ד"ר רז יצחקי, על "מנהיגות ויצירתיות בהשראת הגאז'"
נלמד על מנהיגות ויצירתיות בהשראת הג'אז ונענה על השאלות, "מה צוותים בעולם העסקי יכולים ללמוד מאמני ג'אז?", "אילו כלים הקשורים בקידום יצירתיות ומנהיגות מנהלים יכולים לאמץ ממוזיקאים?",  "אילו נוסחאות מנצחות של ניהול יצירתי אפשר ליישם בצוות שלכם?"
  
 
 
 
 
 
.

 

   
 
 
מרכז הידע לחדשנות 
בניין בלומפילד חדר 319  | הפקולטה להנדסת תעשיה וניהול | הטכניון, חיפה
04-8293397 | innovation@technion.ac.il | 04-8294399
© 2014, כל הזכויות שמורות למרכז הידע לחדשנות.  תנאי שימוש הצהרת נגישות