>>
 צוות המרצים
   
 
 
  
פרופ' מרים ארז - מנהלת אקדמית ומרצה 
יזמה והקימה את מרכז הידע לחדשנות בשנת 2008, משמשת כיו"ר המרכז מאז. בשנת 2005 קיבלה את פרס ישראל למדעי הניהול, ובשנת 2002 זכתה בפרס של האגודה הבינלאומית לפסיכולוגיה יישומית. מחקריה מתמקדים בחדשנות, ניהול בין תרבותי והנעה בעבודה. בין תפקידיה האחרים היא סגנית דיקן לתכנית ה- MBA בפקולטה להנדסת תעשייה וניהול, הטכניון. כמו כן, היא יו"ר היי-סנטר, מרכז היזמות חיפה, וחברה בדירקטוריון של החברה הכלכלית חיפה. פרופ' מרים ארז היא חברת כבוד באקדמיה האמריקאית לניהול ובאגודה האמריקאית לפסיכולוגיה.
 
 
 
עדי דיאמנט
- מנהל אקדמי ומרצה
  
יזם סדרתי (אמבלייז, AlphaCell, XOSoft, GooMe Interactive) עם למעלה מ- 20 שנות ניסיון בתעשיית ההייטק בתחומי ניו-מדיה, אינטרנט, סלולאר וטלויזיה אינטראקטיבית.
עדי מלא מגוון רחב של תפקידים בכירים בתחומי מו"פ, פיתוח עסקי, אסטרטגיה וניהול מוצרים בחברות תקשורת וההיטק שונות. מאוקטובר 2010 מנהל את מעבדות החדשנות חברת מיקרוסופט ישראל המתמחה בפיתוח פתרונות ומוצרים עתידיים לחברה. עדי מחזיק בתואר שני במנהל עסקים, שיווק ופירסום ובתואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב
עדי דיאמנט הרצה בפני הפורום ה- 3 על Intra-Preneurship האם יכלה להתקיים יזמות בתוך ארגון גדול? כיצד? נלמד ממודלים מצליחים בתעשייה, במפגש שהתקיים במשרדי Microsoft R&D.
 
 
 
רונית אביב - מפתחת הקורס 
מנהלת הפעילות של מרכז הידע לחדשנות, ועוסקת בפיתוח תוכניות למידה ובארכיטקטורת מערכות למידה מקוונות, רונית בעלת תואר שני ב"טכנולוגיות למידה" בעברה עו"ד ומרצה למשפטים,  הובילה ופיתחה עבור "המועצה הישראלית לצרכנות" את מערכת המומחה "צרכנות בקליק" המסייעת לצרכנים במימוש הזכות לביטול עסקה.
  
 
ד"ר שרון טל איצקוביץ - מומחית לשיווק וניהול אסטרטגי
שרון היא מהיוצרים של  ה - Market Opportunity Navigator - כלי עסקי המסייע ליזמים ולמנהלי חדשנות להחליט באופן מושכל באיזה הזדמנויות שוק כדאי להתמקד. היא מייעצת לסטארטאפים ומעבירה קורסים וסדנאות בנושאי שיווק ומסחור טכנולוגיות. שרון הינה ממייסדי המרכז ליזמות בטכניון שאת פעילותו ניהלה במשך שנים רבות. היא בעלת ניסיון רב הן בתחום השיווק והן בתחום הייעוץ האסטרטגי, ובעלת דוקטורט בתחום היזמות ותואר שני העוסק בניהול אסטרטגי, שניהם מהטכניון.
 
 
 
עדי יופה - טרנדולוגית ומומחית לחדשנות מוצרית
בשנת 2006 הקימה יופה את סוכנות הטרנדים הראשונה בישראל. בשנים האחרונות ליוותה חברות רבות בארץ בניתוח מגמות ופיתוח מוצרים, ביניהם, שופרסל, יוניליבר, סלקום, לאומי קארד, הוט, חוגלה קימברלי, לוריאל, שטראוס ואסם. משמשת כמרצה אורחת במוסדות אקדמיים שונים, ביניהם, בפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב והמיכללה למינהל, מרצה בכנסים ובפורומים מקצועיים שונים כמו כנס השיווק של עיתון גלובס, ועידת החדשנות של עיתון דה מרקר וועידת הנשיא 2012. 
 
 

מורן לזר
- דוקטורנטית
אחראית על דיאגנוזה ארגונית ועל ביצוע מחקרים בקרב התעשייה. דוקטורנטית למדעי ההתנהגות והניהול בטכניון וחוקרת חיבור לרעיונות ולמידה בצוותים יזמיים. מורן בעלת ניסיון בתחומי האבחון, משאבי אנוש ויעוץ ארגוני.
 
 
 
   
 
 
מרכז הידע לחדשנות 
בניין בלומפילד חדר 319  | הפקולטה להנדסת תעשיה וניהול | הטכניון, חיפה
04-8293397 | innovation@technion.ac.il | 04-8294399
© 2014, כל הזכויות שמורות למרכז הידע לחדשנות.  תנאי שימוש הצהרת נגישות