>>
 
 הצוות המקצועי
   
 
 
פרופ' מרים ארז
פרופ' מרים ארז- יזמה והקימה את מרכז הידע לחדשנות בשנת 2008, משמשת כיו"ר המרכז מאז. בשנת 2005 קיבלה את פרס ישראל למדעי הניהול, ובשנת 2002 זכתה בפרס של האגודה הבינלאומית לפסיכולוגיה יישומית. מחקריה מתמקדים בחדשנות, ניהול בין תרבותי והנעה בעבודה. בין תפקידיה האחרים היא סגנית דיקן לתכנית ה- MBA בפקולטה להנדסת תעשייה וניהול, הטכניון. כמו כן, היא יו"ר היי-סנטר, מרכז היזמות חיפה, וחברה בדירקטוריון של החברה הכלכלית חיפה. פרופ' מרים ארז היא חברת כבוד באקדמיה האמריקאית לניהול ובאגודה האמריקאית לפסיכולוגיה.  
 
 
 
רונית אביב
רונית אביב מנהלת הפעילות של מרכז הידע לחדשנות, ועוסקת בפיתוח תוכניות למידה ובארכיטקטורת מערכות למידה מקוונות, רונית בוגרת תואר שני ב"טכנולוגיות למידה" ומתמקדת בחקר חדשנות בהשכלה הגבוהה, בעברה עו"ד ומרצה למשפטים, בעבר הובילה ופיתחה עבור "המועצה הישראלית לצרכנות" את מערכת המומחה "צרכנות בקליק" המסייעת לצרכנים במימוש הזכות לביטול עסקה.
 
 
 
 
עדי דיאמנט
יזם סדרתי (אמבלייז, AlphaCell, XOSoft, GooMe Interactive) עם למעלה מ- 20 שנות ניסיון בתעשיית ההייטק בתחומי ניו-מדיה, אינטרנט, סלולאר וטלויזיה אינטראקטיבית.
עדי מילא מגוון רחב של תפקידים בכירים בתחומי מו"פ, פיתוח עסקי, אסטרטגיה וניהול מוצרים בחברות תקשורת וההיטק שונות. מאוקטובר 2010 מנהל את מעבדות החדשנות חברת מיקרוסופט ישראל המתמחה בפיתוח פתרונות ומוצרים עתידיים לחברה.
 
 
 
   
 
 
מרכז הידע לחדשנות 
בניין בלומפילד חדר 319  | הפקולטה להנדסת תעשיה וניהול | הטכניון, חיפה
04-8293397 | innovation@technion.ac.il | 04-8294399
© 2014, כל הזכויות שמורות למרכז הידע לחדשנות.  תנאי שימוש הצהרת נגישות