פרופ' מרים ארז
כלת פרס ישראל למדעי המנהל לשנת 2005. מייסדת מרכז הידע לחדשנות משנת 2008, ויו"ר המרכז. מחקריה מתמקדים בחדשנות, ניהול בין תרבותי והנחה בעבודה. שימשה כיו"ר המועצה הארצית לקידום נשים במדע ובטכנולוגיה, והינה חברה בדירקטוריון של החברה הכלכלית חיפה ודירקטוריון פארק מדעי החיים בחיפה. מרים ארז היא חברת כבוד באקדמיה האמריקאית לניהול, באגודה האמריקאית לפסיכולוגיה ולפסיכולוגיה ארגונית, ובאגודה הבינלאומית לפסיכולוגיה יישומית. 

פרופ' איתן נוה הוא חוקר ומרצה בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול, המכון הטכנולוגי לישראל בטכניון. מחקריו פורסמו בכתבי העת Academy of Management, Journal of Applied Phycology, Journal of Management, Journal of Operations Management, Science Management וכתבי עת אקדמיים מובילים אחרים. תחומי המחקר שלו כוללים בעיקר שני זרמים של מחקר ארגוני, טעויות בארגונים וקישור בין חדשנות ואיכות.

 שגיא גולדברגר מנהל פעילות מרכז הידע לחדשנות בטכניון. אחראי על היבט הפיתוח העסקי של המרכז, כמו גם על תיאום וניהול תוכניות הדרכה והתערבות להגברת חדשנות בארגונים. מחקרו מתמקד בזיהוי מנגנונים של אימוץ חדשנות בארגונים, ובמיוחד מחקרו עסק בהערכת ההשפעה של הכשרה בניתוח נתונים על קבלת החלטות מבוססת נתונים וביצועים של ארגונים. לשגיא תואר ראשון בפסיכולוגיה-אופקים מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מהטכניון. בנוסף, שגיא הינו יועץ ארגוני במילואים, בדרגת סרן.

מורן לזר 
אחראית על דיאגנוזה ארגונית ועל ביצוע מחקרים בקרב התעשייה. דוקטורנטית למדעי ההתנהגות והניהול בטכניון וחוקרת חיבור לרעיונות ולמידה בצוותים יזמיים. מורן בעלת ניסיון בתחומי האבחון, משאבי אנוש ויעוץ ארגוני.
 
  
 מיטל בן יוסף מנהלת החשבונות והאדמיניסטרציה של מרכז הידע לחדשנות. בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה.
 
 
 
 
מרכז הידע לחדשנות 
בניין בלומפילד חדר 319  | הפקולטה להנדסת תעשיה וניהול | הטכניון, חיפה
04-8293397 | innovation@technion.ac.il | 04-8294399
© 2014, כל הזכויות שמורות למרכז הידע לחדשנות.  תנאי שימוש הצהרת נגישות