קורסים למנהיגות דיגיטלית

דיגיטלראש – הבית המקצועי של מנהיגי ומנהיגות הדיגיטל – מיועדת למנהלות ומנהלים, בעלי/ות עסקים, יועצים ובעלי מקצועות חופשיים המובילים, או עתידים להוביל, טרנספורמציה דיגיטלית ומתמודדים עם אתגרי רתימת הכח הדיגיטלי לשירות הארגון.  

דיגיטלראש דוגלת בלמידה לאורך החיים Life Long Learning ומציעה שלושה צירי פעולה מרכזיים: 

  • קורפוס ידע – למעלה מ 1500 פרטי ידע המתחדשים בהתמדה. תכנים מקצועיים ממגון רחב של תחומים הרלוונטים למנהיגים ומנהיגות דיגיטל – טכנולגיות, תעשיות, תחומים חוצי מגזרים, כלים ומדריכים ומקרי בוחן. ניוזלטר CONNECT עם חידושים, תובנות ועדכונים למנהיגי ומנהיגות דיגיטל נשלח לכל מנוייה ללא תשלום. 

  • קהילה – למעלה מ 2000 מנהלים ומנהלות מתחומי עיסוק שונים שהמשותף לכולם הוא התמודדות באתגרי הטרנספורמציה הדיגיטלית. הקהילה מציעה חיבור לחברים וחברות, מפגשי העשרה והרחבת אופקים – DigitalRosh LIVE ומפגשי קהילה נושאיים. 

  • קורסים – בקטלוג הקורסים של דיגיטלראש בשיתוף עם הטכניון קורסי מבוא, קורסי ליבה וקורסי התמחות.
    כל קורס עומד בפני עצמו אך ניתן גם להירשם למכלול קורסים למשך השנה. הקורסים מוצעים ללמידה אישית (פרונטלית, סינכרונית וא-סינכרונית) וניתן לשלבם בתכנית פיתוח ארגונית. הקורסים מבוססים על קורסים אקדמאים שניתנו במסגרת תוכניות MBA ו EMBA ובהכשרות מנהלים באוניברסיטאות מובילות בארץ ובחו”ל.

 

בשנת 2023 מוצעים במסלול ההכשרה של דיגיטלראש והטכניון שלושה קורסים המהווים יחד את מסלול ההכשרה להובלת טרנספורמציה דיגיטלית (המסלול היעוצי) אך עומדים כל אחד בפני עצמו. הקורסים מוצעים במתכונת מונחית, פרונטלית או סינכרונית, וגם בפורמט ללמידה עצמית אונליין. הם מותאמים ללמידה אישית או ארגונית:

 

קורס מנהיגות דיגיטלית: לרתום את הכח הדיגיטלי (DLC144
קורס במבוא מקנה הבנה בעולם הדיגיטלי, השפעת הטכנולוגיה על העולם העסקי והכרת הכלים הפרקטיים העומדים לרשות המנהל/ת ברתימת הכח הדיגיטלי לטובת הארגון.  הקורס מבוסס על מודל ארבעת הצירים: דיגיטל, עסקים, תרבות ומנהיגות.

הקישור לעמוד הקורס

 

 

קורס מנהיגות דיגיטלית מתקדם: כלים ומקרי בוחן (DLC145

קורס המשך מתקדם המעמיק בכל אחד מצירי המודל: דיגיטל, עסקים, תרבות ומנהיגות, תוך התמקדות בכלים פרקטיים ולמידה ממקרי בוחן. הקורס מהווה המשך לקורס DLC144 אך עומד בפני עצמו למי שבאים עם רקע ניהולי והכרות עם עולם הדיגיטל.

הקישור לעמוד הקורס

 

 

קורס מנהיגות דיגיטלית מתקדם: להוביל טרנספורמציה דיגיטלית (DLC146

קורס מתקדם ופרקטי בו נלמד כיצד מובילים את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית בארגון, איך רותמים את המתנגדים לו, ונציג את ארבעת השלבים בתהליך לפי שיטת RSGOמוכנים- הערכות ראשונית. היכון- תכנון הפעולות, תיעדוף, זיהוי “פירות נמוכים”, מכשולים ופרויקטי תשתית. צא- העבודה עצמה על הפרויקטים. פעל- תהליך מתמשך ומעגלי של ניהול תהליכי הדיגיטל/שינוי תוך התנסות ותרגול.

הקישור לעמוד הקורס

מפגשי התוכנית

לרתום את הכוח הדיגיטלי (DLC144)
קורס במבוא מקנה הבנה בעולם הדיגיטלי, השפעת הטכנולוגיה על העולם העסקי והכרת הכלים הפרקטיים העומדים לרשות המנהל/ת ברתימת הכח הדיגיטלי לטובת הארגון. 
קורס מנהיגות דיגיטלית מתקדם – כלים ומקרי בוחן (DLC145)
קורס המשך מתקדם המעמיק בכל אחד מצירי המודל: דיגיטל, עסקים, תרבות ומנהיגות. תוך התמקדות בכלים פרקטיים ולמידה ממקרי בוחן.
פורמט סינכרוני
תאריך התחלה- 25/10/23
להוביל טרסנפורמציה ארגונית (DLC146)
קורס מתקדם ופרקטי בו נלמד במהלך הקורס נלמד כיצד מובילים את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית בארגון, איך רותמים את המתנגדים לו, ונציג את ארבעת השלבים בתהליך לפי שיטת RSGO
תכנית אונליין- למידה עצמית
‏ההרשמה פתוחה
קורסי למידה עצמית ומונחית (DLC150)
במהלך הקורס נעסוק במגוון תחומי המנהיגות והניהול בעולם הדיגיטלי. מבוססת על קורס אקדמי שניתן מעל ל-10 שנים במסגרת תכניות

דוברים

קורסים למנהיגות דיגיטלית
לימור מוזס מוסקונה
מנהלת פעילות
מרכז הידע לחדשנות בטכניון
קורסים למנהיגות דיגיטלית
פרופ' מרים ארז
יו"ר
מרכז הידע לחדשנות הטכניון
קורסים למנהיגות דיגיטלית
פרופ' ישע סיון
מנכ"ל ומייסד
דיגיטלראש
קורסים למנהיגות דיגיטלית
ניר עקרון
מנהל ההדרכה
דיגיטלראש

מבין שותפינו

דילוג לתוכן